ÜRÜNLER
AKER KÖMÜR

ALYAK KÖMÜR

ŞAHYAK KÖMÜR

SAFİ KÖMÜR
Sibirya Kömürü
Sibirya, Kuzbass bölgesi Çernigovski ocağından çıkarılmaktadır.Yıllık 800.000 ton ithalat ve satış hacmine sahiptir.Çevre bakanlığı standartlarından daha yüksek değere sahiptir.
Güney Afrika Kömürü
Yıllık 250.000 ton ithalat ve satış hacmine sahiptir.Çevre bakanlığı standartlarından daha yüksek değere sahiptir.
Ceviz
CEVİZ ,20-60 mm ebatlarında kovalı ve tuğlalı sobalarda kullanıma uygun; yüksek kalorili, düşük kül ve kükürtlü, elenmiş ve tozsuz, is yapmayan, ekonomik ve çevre dostu 1.sınıf (yıkanmış) Rus linyit kömürüdür.
Fındık
FINDIK, 13-20 mm ebatlarında sanayide ve ev ısınmasında stokerli kazanlarda kullnıma uygun; yüksek kalorili, düşük kül ve kükürtlü, elenmiş ve tozsuz, is yapmayan, ekonomik ve çevre dostu 1.sınıf lavarlanmış (yıkanmış) Rus linyit kömürüdür.
Parça (+100)
PARÇA(+100), + 100 mm ebatlarında kat kaloriferleri ve merkezi sistem kalorifer kazanlarında kullanıma uygun; yüksek kalorili, düşük kül ve kükürtlü, elenmiş ve tozsuz, is yapmayan, ekonomik ve çevre dostu 1.sınıf lavarlanmış (yıkanmış) Rus linyit kömürüdür.
Portakal
PORTAKAL, 60-100 mm ebatlarında tuğlalı sobalarda, kat kaloriferleri ve merkezi sistem kalorifer kazanlarında kullanıma uygun; yüksek kalorili, düşük kül ve kükürtlü, elenmiş ve tozsuz, is yapmayan, ekonomik ve çevre dostu 1.sınıf lavarlanmış (yıkanmış) Rus linyit kömürüdür.
Briket
BRIKET, Rus Linyit tozunun sıkıştırılmasıyla üretimi yapılan; bileşiminde kesinlikle çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanılan; kovalı, tuğlalı sobalarda ve kat kaloriferlerinde kullanıma uygun; yüksek kalorili, düşük kül ve kükürtlü, is yapmayan, ekonomik ve çevre dostu kömürüdür.
Alyak Kömür
http://www.alyak.com.tr
Safi Kömür
http://www.safikomur.com
 
Copyright 2015. Hattatlar Kömür